Kuchnia Family Line – Tapo Plus

Dodatkowe informacje:

Family Line Tapo Plus – funkcjonalna kuchnia na wysoki połysk

Kuchnia modułowa to sposób na perfekcyjne dopasowanie mebli do Twojego pomieszczenia. Decydujesz o rozmieszczeniu poszczególnych szafek, ich designie oraz wyposażeniu. Chcesz odświeżyć lub na nowo urządzić kuchnię w nowoczesnym stylu? Postaw na Family Line Tapo Plus!

Fronty o lakierowanym wykończeniu dodadzą Twojej nowoczesnej kuchni lekkości i delikatności, a jednocześnie zachowają stylowy wygląd. Biały, beż szampański, a może grafit? Na który odcień się zdecydujesz? Każdy z nich możesz kreatywnie połączyć z różnymi kolorami blatów oraz korpusów. Dzięki temu stworzysz oryginalne zestawienia własnego autorstwa – z pewnością doceni to każdy Twój gość.

Linia Family Line Tapo Plus powstała z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach. We wnętrzach szafek znajdziesz między innymi kosze ze specjalnie wyprofilowanymi brzegami. Idealnie sprawdzą się one do segregacji śmieci. Przygotowaliśmy dla Ciebie również energooszczędne oświetlenie LED, przyjazne zarówno dla środowiska, jak i Twojego zdrowia. Możesz zamontować je np. na dnie szafek wiszących, by precyzyjnie oświetliły Twój roboczy blat.