Salon Meblowy 5Piątka 1

Salon Meblowy 5Piątka 1 jest naszym głównym sklepem gdzie znajdą państwo szeroką ofertę mebli skrzyniowych marki Black Red White oraz tapicerowanych licznych polskich producentów.

W tym obszernym salonie posiadamy również duży wybór oświetlenia renomowanych firm oraz pełną ofertę artykułów wyposażenia wnętrz, poczynając od ceramiki użytkowej oraz dekoracyjnej, a na obrazach i zegarach kończąc. Nasza oferta obejmuje również karnisze, firany, zasłony, rolety, tapety, dywany oraz pościele, kołdry i materace. Zapraszamy Państwa także do studia kuchennego z meblami standardowymi oraz na wymiar według indywidualnego projektu klienta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu, w którym z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie i swoich bliskich.

Salon Meblowy Piątka

Salony Meblowe „Piątka” to prężnie rozwijająca się firma rodzinna, która w ostatnich latach kilkukrotnie powiększyła swoją powierzchnię handlową budując do Państwa dyspozycji duży i nowoczesny salon, w którym znaleźć można atrakcyjne aranżacje wnętrz, zgodne z najnowszymi trendami. Oferujemy zarówno meble nowoczesne w prostym, eleganckim wzornictwie, jak i ponadczasową klasykę. Znajdą...

czytaj dalej

Piątka to nie tylko meble

Polecamy